« Powrót
Artykuły: Ba Zi (4 Filary Przeznaczenia)

Michael Jackson, ofiara show biznesu? - W. Buliński

Każdy chyba ma swojego idola lub wielu idolów w świecie artystycznym, na których stara się wzorować lub, których po prostu lubi. Ja również mam ich kilku a jednym z nich był właśnie Michael Jackson. Ostatnio wszyscy spekulują, kto lub, co doprowadziło do śmierci króla popu. Z racji tego, że zajmuję się badaniem ludzkiego losu za pomocą Ba Zi (Czterech Filarów Przeznaczenia), postanowiłem nieco przyjrzeć się jego wykresowi, ponieważ on pokazuje rzeczy bez emocji i w sposób obiektywny.

Poznajmy lepiej nasze dzieci. - W. Buliński

Wielu rodziców chce dla swoich dzieci jak najlepiej, ale czy to, co im się wydaje dobre dla swoich pociech, jest dla nich rzeczywiście dobre? Możemy to sprawdzić za pomocą ich wykresu Ba Zi - Cztery Filary Przeznaczenia.

Zawód a Feng Shui

Robić w życiu to, co się lubi. Tak wygląda marzenie każdego człowieka, jeśli zapytamy go o zawód, który chciałby wykonywać, ale czy zawsze to, co lubimy, jest dla nas dobre? Na to pytanie może odpowiedzieć nam astrologia Ba, Zi czyli w ostatnim czasie, sławne Cztery Filary Przeznaczenia.

George Michael w ciężkim stanie.

Media ostatnio zaskoczyły nas doniesieniami o kłopotach zdrowotnych znanego artysty George Michaela ( prawdziwe imię i nazwisko Panayiotou, Georgios Kyriacos ). Ostatnie doniesienia są bardzo niepokojące i wskazują na ostrą niewydolność oddechową i ostry stan zapalny płuc a sam artysta jest ponoć utrzymywany w śpiączce farmakologicznej.

Whitney Houston - We Will Always Love You

Whitney Houston .... trudno uwierzyć, że już nie ma osoby, na której piosenkach wychowywało się moje pokolenie. Dlaczego musiała odejść? Dlaczego tak wcześnie? Postanowiłem spojrzeć w jej wykres Ba Zi (Cztery Filary Przeznaczenia). Houston, Whitney Elizabeth, urodziła się w Newark NJ, USA, 9 sierpnia 1963 roku o godzinie 20: 55 (prawdopodobna godzina).

Putin - człowiek zagadka

W ostatnim czasie oczy większości ludzi na świecie, są skierowane na Rosję a dokładnie na jej przywódcę, czyli prezydenta Putina, którego osoba stanowi dla wielu dużą zagadkę, dlatego między innymi tak trudno przewidzieć jego decyzje oraz co ciekawe, zrozumieć ich powody. Posługując się chińską astrologią Czterech Filarów Przeznaczenia (Ba Zi), można dowiedzieć się o człowieku znacznie więcej, niż to wynika z jego oficjalnych biografii.

Biżuteria Feng Shui

Biżuteria to jeden ze sposobów na stworzenie sobie osobistego remedium Feng Shui, które będzie wspomagało naszą osobistą energetykę. Na początek kilka słów wyjaśnienia, co to takiego remedium i do czego może nam być potrzebne. Generalnie pojęcie remedium Feng Shui, odnosi się do każdej ingerencji w naszym otoczeniu, które może wpływać na otaczającą nas energetykę, w tym również na naszą osobistą energetykę. Remedium to zbiór cech należących do danego żywiołu, lub do kilku żywiołów, które mogą być zawarte w jakimś procesie fizycznym lub przedmiocie, np. osobistej rzeczy. Od razu chcę zaznaczyć, że remedia to nie żadne tajemnicze przedmioty o nadprzyrodzonych mocach typu amulety, żaby pieniężne, posążki buddy czy drewniane chińskie flety, które są sprzedawane w sklepach z chińską sztuką ludową. Tak naprawdę remedium może być wszystko znajdujące się wokół nas, a co ciekawe, remedia można zrobić samemu.