Komunikat

Szanowni Państwo
W związku ze zbliżającym się przełomem roku, można już zamawiać roczne prognozy osobiste Ba Zi oraz aktualizacje energii rocznych i miesięcznych do wykresów Feng Shui. Niestety ze wzgledu na dużą ilość wykonywanych prognoz i aktualizacji, nie wykonuję teraz prognoz i aktualizacji dla klientów, którzy wcześniej nie mieli przeze mnie wykonanej pełnej analizy Ba Zi  lub konsultacji Feng Shui. Takie zamówienia będę realizował po wcześniejszym indywidualnym ustaleniu, po 4 lutym 2024 roku.

Ten rok jest wyjątkowy, ponieważ wraz z jego początkiem wchodzimy w kolejny 20-letni okres, który zmieni hierarchię energii w wykresach Feng Shui.
Taka sytuacja wymaga ponownego spojrzenia na każdy wykres Feng Shui, aby ocenić jego nowy potencjał, który jak wiadomo, jest uzależniony od aspektu czasowego. Nowy okres dwudziestoletni może zatem zmienić dobry wykres w zły, albo zły w dobry, co bardzo często dzieje się w praktyce. W przypadku pogorszenia sytuacji, należy zaordynować stosowne kroki, o ile takie są możliwe i o tym będzie można się dowiedzieć w aktualizacjach do okresu 9, które również będzie można zamówić.

Włodzimierz Buliński

Zastrzeżenie

Feng Shui, astrologia Ba Zi, I Ching i inne techniki chińskiej metafizyki, której uzywa Buliński Włodzimierz F.U. WLADEX z siedzibą w Radomsku, są starożytną wiedzą, która ewoluowała na przestrzeni kilku tysiąleci. Przystosowanie jej w praktyczny sposób do naszych obecnych czasów wiąże się z ciagłymi badaniami i obserwacjami, które stale czynimy, aby stosowana w konsultacjach, była jak najbardziej skuteczna, jednak nie możemy gwarantować absolutnej efektywności w każdym przypadku. Ponadto zastosowanie oferowanych przez nas rad czy informacji, jest czynione przez klienta wyłącznie na jego odpowiedzialność.