Komunikat

Szanowni Państwo
W związku z aktualnym zagrożeniem epidemiologicznym oraz wprowadzonymi ograniczeniami, ale również mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, zawieszam konsultacje Feng Shui w wersji klasycznej, t.j. związane z moim przyjazdem na miejsce konsultacji.

Jednocześnie przypominam, że w większości przypadków możliwe są do wykonania konsultacje w wersji zdalnej, czyli za pomocą wykorzystania map satelitarnych. Efekt końcowy konsultacji zdalnej nie różni się niczym od konsultacji w wersji klasycznej, pod warunkiem, że otrzymam wszystkie potrzebne dane ( w tym również plany architektoniczne i zdjęcia poglądowe). 

Włodzimierz Buliński

Zastrzeżenie

Feng Shui, astrologia Ba Zi, I Ching i inne techniki chińskiej metafizyki, której uzywa Buliński Włodzimierz F.U. WLADEX z siedzibą w Radomsku, są starożytną wiedzą, która ewoluowała na przestrzeni kilku tysiąleci. Przystosowanie jej w praktyczny sposób do naszych obecnych czasów wiąże się z ciagłymi badaniami i obserwacjami, które stale czynimy, aby stosowana w konsultacjach, była jak najbardziej skuteczna, jednak nie możemy gwarantować absolutnej efektywności w każdym przypadku. Ponadto zastosowanie oferowanych przez nas rad czy informacji, jest czynione przez klienta wyłącznie na jego odpowiedzialność.