George Michael w ciężkim stanie.

Media ostatnio zaskoczyły nas doniesieniami o kłopotach zdrowotnych znanego artysty George Michaela ( prawdziwe imię i nazwisko Panayiotou, Georgios Kyriacos ).
Ostatnie doniesienia są bardzo niepokojące i wskazują na ostrą niewydolność oddechową i ostry stan zapalny płuc a sam artysta jest ponoć utrzymywany w śpiączce farmakologicznej.
Postanowiłem przyjrzeć się jego Czterem Filarom Przeznaczenia (Ba Zi).
Urodził się w Finchley (Anglia) 25 czerwca 1963 o godz. 6 (prawdopodobna godzina).
Jego Ba Zi przedstawia się następująco:

Ding Ji Wu Gui
Mao Hai Wu Mao


Jest to silny wykres Ziemi Yin urodzonej w miesiącu Konia. Już sama Ziemia posiada bardzo dobrą jakość a poparcie bardzo silnym Ogniem określa ten wykres jako silny. Wykres jest gorący i suchy, więc potrzebuje schłodzenia. Taką rolę w wykresie pełni Woda a ona oznacza dla artysty pieniądze, zatem poprzez dobrą passę finansową, mieszkanie w klimacie wysp brytyjskich czy alkohol, narkotyki i sex, mógł on sobie rekompensować niedobór tego żywiołu w wykresie. Jednak w ostatnich latach te aspekty mogły nie być tak silne jak w przeszłości.
Niestety niedobór Wody oznacza też zagrożenie lub upośledzenie układu immunologicznego a obecny rok nie wnosi tego żywiołu do energetyki czasu. Patrząc na jego aktualny okres dziesięcioletni Gui / Chou to jednak taka Woda jest ale wchodzi w reakcję z żywiołem Ziemi w wykresie i jest mniej dostępna a dodatkowo tworzy dodatkowy klimat żywiołu Ognia. Poprzedni okres nie zawierał w ogóle Wody a zatem ten niedobór Wody utrzymuje się od dłuższego czasu.
W wykresie mamy również niedobór żywiołu Metalu, który oznacza również jeden z ważniejszych składników ludzkiej krwi, czyli hemoglobinę.
Niedobór tego żywiołu może sprzyjać aktualnej niewydolności oddechowej, związanej z niedostateczną ilością tlenu dostarczaną przez krew. Aktualnie mamy rok z energią Metalu i to może być pewną formą wspomagania i rozładowania tego ogromu Ziemi w wykresie i dodatkowym wsparciem dla Wody. Artysta jednak znajduje się w Wiedniu, czyli w kierunku południowo wschodnim i tu wskazane było by przetransportowanie go na północny zachód do Anglii, co dodatkowo wspomogłoby żywioł Metalu.
Dlaczego się to zdarzyło akurat w Roku Metalu? Tutaj kluczem może być prawdopodobne upośledzenie odporności, czyli AIDS. W przeszłości partner Michaela zmarł właśnie w wyniku AIDS a sam artysta ponoć nigdy nie zrobił testu. Bazując na statystykach, połowa takich przypadków tak silnej niewydolności oddechowej połączonej z silnym zapaleniem płuc, jest następstwem tej groźnej choroby.
Biorąc pod uwagę priorytety w jego wykresie, czyli żywioł Metalu i Wody, należałoby jak najszybciej zmienić miejsce jego hospitalizacji na wspomniany wcześniej kierunek północno zachodni z uwzględnieniem miejsca będącego blisko jakiejś większej rzeczywistej wody.
Miejmy nadzieję, że lekarze staną na wysokości zadania a aktualny miesiąc Świni i późniejszy Szczura pomogą w powrocie do zdrowia. Następny rok również przyniesie Wodę, więc może nie będzie tak źle.

6395