I Ching

Doradztwo za pomocą I Ching

 

ichingCzasami jesteśmy w sytuacji, kiedy trzeba podjąć jakąś ważną decyzję albo poszukujemy jakiejś zaginionej rzeczy lub nawet osoby. Te i inne niewiadome możemy spróbować rozwiązać za pośrednictwem metody wyroczni zwanej I Ching.
Posługuję się bardzo skuteczną metodą analizowania heksagramów w odróżnieniu do innych konsultantów, którzy używają tabel do odczytywania zaszyfrowanych informacji. Ta druga metoda jest nieefektywna, ponieważ tabele te zawierają starożytne odniesienia, które nie mają miejsca w obecnych czasach. Bardzo często z dywinacji korzystają biznesmeni lub przeciętni ludzie, w celach podejmowania decyzji w sprawach planowanych inwestycji.

Za pomocą wyroczni można również prognozować trendy w rynkach finansowych i określać instrumenty inwestycyjne. Z tej metody korzystają często biznesmeni i osoby planujące inwestycje.

 

I Ching jest matką Feng Shui, dlatego gdy nie mamy możliwości być na miejscu i gdy nie mamy danych do przeprowadzenia konsultacji, możemy wykonać uproszczoną jej formę właśnie za pomocą tego systemu dywinacyjnego.

Za pomocą tej metody można sprawdzić atrakcyjność upatrzonego domu, który chcemy kupić. Dywinacja może nam określić powodzenie jakiegoś wydarzenia, egzaminu czy pomóc przewidzieć wynik meczu piłkarskiego .

8820