O mnie

Włodzimierz Buliński - konsultant Feng Shui i Ba Zi

wlade1 Mimo mojego wykształcenia związanego z naukami ścisłymi, postanowiłem rzucić się w wir nauk których powstanie datuje się na czwarte tysiąclecie pne. Wielu ludzi na ten fakt kiwa ze zdziwieniem głową i zastanawia się czy to ma sens? Ma i to duży, ponieważ jak się okazuje podczas nauki, zasady na których opierają się te dziedziny - są logiczne aż do bólu! Zatem niejako kontynuuję edukację związaną ze ścisłym trybem myślenia ale patrząc od nieco innej strony.

Moja przygoda z Feng Shui zaczęła się przed kilkunastoma latami w momencie kiedy życie sypnęło mi piachem w oczy. Po wyczerpaniu większości rozwiązań, postanowiłem szukać wyjaśnienia gdzie indziej. Jakież było moje zdziwienie kiedy dowiedziałem się że problemy kryły się w moim najbliższym otoczeniu.

Postanowiłem zatem poznać tajniki które rządzą wszechobecną energią wpływającą na nasze życie i tak zaczęła się moja edukacja. Oczywiście ta historia nie potoczyła by się w ten sposób, gdybym nie poznał wiedzy z najwyższej światowej półki, jaką oferuje szkoła, w której się uczyłem.

 

  • Jestem absolwentem Kanadyjskiej szkoły Feng Shui Research Center Mistrza Josepha Yu, który jest jednym z najwiekszych autorytetów na świecie, jesłi chodzi o chińską metafizykę.
  • Podczas swojej ścieżki edukacyjnej, zaliczyłem zaawansowane cztery Moduły Kursu Feng Shui, dające dożywotni tytuł konsultanta, honorowany na całym świecie. Dzieki temu moge wykonywać konsultacje Feng shui w pełnym zakresie.
  • W roku 2013 otrzymałem jako drugi Polak, tytuł Senior Practitioner FSRC. Tutaj dostępna jest Lista absolwentów FSRC Canada 
  • W roku 2018 zostałem doceniony przez Mistrza Yu i włączony w poczet międzynarodowego grona nauczycieli tej szkoły. Uzyskałem możliwość prowadzenia kursów wprowadzających do szerokiej dziedziny Feng Shui.

Tutaj dostępna jest Lista nauczycieli FSRC Canada 

 

Poniżej skany dyplomów, potwierdzające odbyte szkolenia Feng Shui.

Higher Diploma - KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ

Dyplom uczelni Mistrza Josepha Yu, Feng Shui Research Center - dający prestiżowy tytuł : FENG SHUI PRACTITIONER.
Advanced BaZi - KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ

Dyplom uczelni Mistrza Josepha Yu, Feng Shui Research Center - Poziom zaawansowany BaZi (Czterech Filarów Przeznaczenia) Klasa mistrzowska.
Feng Shui Elementary - KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ

Dyplom ukończenia kursu Feng Shui - poziom podstawowy.
Feng Shui Intermediate - KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ

Dyplom ukończenia kursu Feng Shui - poziom średni.
Feng Shui Advanced - KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ

Dyplom ukończenia kursu Feng Shui - poziom zaawansowany.
Ba Zi - KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ

Dyplom ukończenia kursu Ba Zi - Cztery Filary Przeznaczenia.
Moduły Feng Shui - KLIKNIJ ABY POWIĘKSZYĆ

Dyplom ukończenia zaawansowanego kursu czteromodułowego Feng Shui.


 

527