Feng Shui

Konsultacje Feng Shui - domy, mieszkania, firmy, ogrody, inne otoczenie

 

fsPrzyczyna naszych niepowodzeń może leżeć w naszym otoczeniu, czyli w domu, biurze lub okolicy. Konsultacja ma na celu określenie czy owe problemy są wynikiem niekorzystnych warunków, jakie tam panują.
Polega to na tym, że konsultant przyjeżdża na miejsce gdzie przeprowadza wywiad z osobą lub innymi członkami rodziny. Uwzględnia wszystkie wskazówki oraz sugestie, jakie zostają mu przekazane do przeprowadzenia konsultacji. Następnie dokonuje czynności opierających się na toku postępowania w trakcie konsultacji, czyli:

 

 

- dokonuje oględzin otoczenia
- dokonuje oględzin domu
- dokonuje odpowiednich pomiarów
- robi zdjęcia
- zbiera dane odnośnie domowników, budynku lub mieszkania które jest podstawą konsultacji.

Reszta pracy jest przeprowadzana w pracowni konsultanta, po czym wyniki są przekazywane zainteresowanym drogą papierową lub elektroniczną w postaci ekspertyzy. Oczywiście w związku z ekspertyzą zainteresowany ma możliwość rozmowy z konsultantem w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.
Złe Feng Shui potrafi skomplikować ludziom życie poczynając od aspektów finansowych, po karierę, zdrowie i stosunki międzyludzkie. Działanie konsultanta ma na celu przywróć dobrą energetykę miejsca, aby mieszkańcy mogli czerpać jak największe korzyści. Dopełnieniem konsultacji jest analiza osobista na podstawie daty urodzenia czyli Ba Zi - Cztery Filary Przeznaczenia

 

Projektowanie domów i firm według zasad Feng Shui

Dom lub firma zaprojektowana według zasad Feng Shui może być strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o pomyślność inwestycji. Po co przerabiać stare, jak można zbudować nowe - już dopasowane do naszych potrzeb!
Projektuję obiekty, mając na uwadze potrzeby konkretnych osób i biznesów. Dobierając odpowiednie położenie, układ pomieszczeń oraz projektując przestrzeń zewnętrzną, można wpłynąć na energetykę danego miejsca.
Współpracuję z projektantem budowlanym aby efektem końcowym było stworzenie obiektu, który przekaże nam swoją najlepszą energię. Ja zajmuje się rozplanowaniem budynku według zasad Feng Shui a projektant ma za zadanie zadbać aby projekt spełniał wymagania sztuki budowlanej.

 

 

Projektowanie ogrodów i otoczenia według zasad Feng Shui

Niewiele osób wie, że w Feng Shui ważniejsze jest to, co znajduje się na zewnątrz niż to, co wewnątrz budynku. Otoczenie jest swoistym sterownikiem wszystkich energii, jakie wchodzą do naszego domu lub firmy. Jest to powodem, dlaczego powinno się zaprojektować nasze otoczenie zewnętrzne, do którego możemy zaliczyć: ogrody, place, skwery, parkingi i inne typy otoczenia.

Można wspomóc energie odpowiedzialne za zdrowie w postaci wzniesień, skalników, roślinności czy innych budynków.
Można również zadbać o pieniądze i karierę zawodową w postaci odpowiednio rozplanowanych otwartych przestrzeni czy aranżacji wodnych.

35506