Komunikat

Szanowni Państwo
W związku z aktualnym zagrożeniem epidemiologicznym oraz wprowadzonymi ograniczeniami, ale również mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo, zawieszam konsultacje Feng Shui w wersji klasycznej, t.j. związane z moim przyjazdem na miejsce konsultacji.

Jednocześnie przypominam, że w większości przypadków możliwe są do wykonania konsultacje w wersji zdalnej, czyli za pomocą wykorzystania map satelitarnych. Efekt końcowy konsultacji zdalnej nie różni się niczym od konsultacji w wersji klasycznej, pod warunkiem, że otrzymam wszystkie potrzebne dane ( w tym również plany architektoniczne i zdjęcia poglądowe). 

Włodzimierz Buliński

Klauzula poufności

Buliński Włodzimierz F.U. WLADEX z siedzibą w Radomsku gwarantuje, że wszystkie usługi jakie wykonuje w zakresie szeroko pojętych konsultacji Feng Shui, są związane z poufnością wszelkich informacji, jakich dostarcza klient. Wszystkie dane (informacje, zdjęcia, plany) przekazane przez klienta, stanowią tajemnicę służbową i są używane wyłącznie w celu realizacji zamówionej usługi. Wszelkie odstępstwa od tej zasady, mogą mieć miejsce wyłącznie za wyraźną pisemną zgodą klienta.