Referencje

Poniżej znajdują się opinie moich niektórych klientów.

 

"Bardzo się cieszę, że kilka lat temu trafiłam na Pana Włodzimierza. Jego wiedza na temat astrologii Feng Shui jest idealnym uzupełnieniem codziennego rozwoju osobistego. Prognozy i rady bardzo często trafne i inspirujące do ciągłej zmiany i pracy nad sobą. Jednak pragnę podkreślić, że nie traktuje jako ostatecznej wytycznej, a jako wsparcie do wybranego przezemnie działania.  Pan Włodzimierz zawsze cierpliwie odpowiada na wszystkie zapytania. Szanuje go za wiedzę,  zaangażowanie w swoją prace i profesjonalny kontakt z klientem . Bardzo dziękuje za wspólną prace i z całego serca polecam."

JW 

 

"Z ogromną przyjemnością pisze się takie referencje. Do pracy z Panem Włodzimierzem podszedłem spokojnie z szacunkiem do sztuki BaZi ale również z ciekawością. Zastanawiałem się naturalnie na ile dokładnie da się zdefiniować człowieka, jego słabe i mocne strony. Minął prawie miesiąc od otrzymania precyzyjnie napisanej analizy i mówiąc zupełnie szczerze i otwarcie - nie ma zagadnienia które byłoby nietrafione. Dzięki otrzymanej analizie skorygowałem zarówno kierunek starań zawodowych, zmieniłem kursy ambicjonalne a również rozpocząłem naukę patrzenia w inne kierunki niż dotychczas. Gorąco polecam współpracę z Panem Włodzimierzem. Jest wybitnej klasy specjalista. Nie pogania, rozmawia, wyjaśnia, podaje przykłady i dostosowuje znaczenie wykresu do pracy człowieka, to znaczy nie działa wg schematów i szablonu.

Raz jeszcze polecam i pozdrawiam. "

Piotr

 

"Muszę przyznać, że pierwszy kontakt z panem Włodzimierzem był taki, że przestraszyłam się wtedy tego co powiedział i niestety nie skorzystałam z jego umiejętności. Po skorzystaniu z analizy innej osoby i tak wróciłam do niego, ponieważ mimo realizacji zaleceń nic nie pomagało. Muszę przyznać, że Pan Włodzimierz odmienił moje spojrzenie na temat Feng Shui. Przestałam się bać, bo przecież nie zmienimy tego, co zapisane w gwiazdach, a możemy przygotować się w odpowiedni sposób na te złe i dobre rzeczy, aby umieć je wykorzystać w odpowiednim momencie. Musze powiedzieć, że całościowe spojrzenie na problem było w moim przypadku tym konsensusem scalającym wszystko w całość. Mianowicie analiza domu, BaZi, prognoza roczna ukazały i obraz całości. Analiza osobista trafiona w dziesiątkę, jakbym wracała do przeszłości i ogólnie nakierunkowująca na właściwe tory. Z czasem jak zaczęła stosować się do zaleceń miesięcznych to tak jakbym czytała horoskop z tą różnicą, że się sprawdzał. I to w bardzo krótkim czasie. Wielki szacunek, ogromne umiejętności i podziękowanie za poświęcony czas. Zawsze można liczyć na dodatkowe wskazówki, i odpowiedzi na nasuwające się pytania, które przychodziły z czasem. Naprawdę polecam z czystym sumieniem. Człowiek, który znalazł pasję w tym, co robi."

Katarzyna Wasilewska-Pawlak

 

 

"Pragnę serdecznie podziękować przesympatycznemu Panu Włodzimierzowi za jego pracę. Analiza domu jaką wykonał jest niezwykle dokładna i staranna. Widać ogromne osobiste zaangażowanie Pana Włodzimierza i pełen profesjonalizm. Jego chęć pomocy i znalezienia jak najlepszego wyjścia nawet z trudnych sytuacji jest przeogromna ! :) za co serdecznie dziękuję. Nawiązałam szerszą współpracę z Panem Włodzimierzem :) i skutki jej oraz pozytywne wpływy są już zauważalne, polecam wszystkim poszukującym ! ☺"


Agnieszka Kik-Głowacz


"Tematyką Feng Shui interesowałam się od lat.Pana Włodka znalazłam w internecie. Miałam problemy zdrowotne od 20 lat. W końcu musiałam przejść operację po której byłam bardziej chora. Myślałam .że już nic mi nie pomoże. Zdecydowałam się na analizę Feng Shui mojego domu i czterech filarów Ba Zi . Wykonana analiza przez Pana Włodka była trafna . Po 3 miesiącach po dokonaniu zmian w domu moje zdrowie uległo wielkiej poprawie . Mam doskonałe wyniki aż mój lekarz był zdziwiony ,że w tak krótkim czasie nastąpiły takie zmiany. Dziękuję Panu Włodkowi i polecam jego usługi."

Beata Bracka"Pana Włodzimierza znalazłam szukając konsultantów feng shui. Jest ich trochę w sieci, ale najwyraźniej los miał mnie w opiece kierując mnie właśnie do niego. Najpierw zrobiłam analizę BA ZI. Bardzo obszerna, poruszająca wszystkie ważne aspekty życia i przede wszystkim dająca nadzieję. Dużo dowiedziałam się o źródłach pewnych moich zachowań, o cechach charakteru, których nigdy tak do końca nie zgłębiłam. W analiza wykonanej przez Pana Włodzimierza wszystko to było spójne, tworzyło obraz mnie jako całości, wszystko do siebie pasowało, nic nie pojawiło się przypadkiem, jedno wynikało z drugiego. Do analizy często wracam i czekam na te lepsze lata, które wciąż przede mną. Po paru miesiącach zebrałam odpowiednią kwotę, żeby zrobić konsultację feng shui. Otrzymałam ją szybciej, niż się spodziewałam i od razu przystąpiłam do zmian. Pierwsze pozytywne skutki odczułam po około 2-3 tygodniach w kwestiach finansowych (mogę tylko zdradzić, że koszt analizy zwrócił się, i to z nawiązką!). Drugą ważną dla mnie sprawą był pokój mojego 3-letniego syna, który w ogóle nie chciał w nim spać, ciągle spał ze mną, co nie ukrywam było nieco męczące. Pan Włodzimierz określił, że pokój syna to najgorsze miejsce w całym mieszkaniu i zasugerował przeniesienie go gdzie indziej. Tydzień temu skończyłam remont nowego pokoju, bałam się, że ciężko będzie mi przyzwyczaić synka do samodzielnego spania, a tymczasem ku mojemu zaskoczeniu już pierwszej nocy nie było żadnego problemu, a ja w końcu mogę się wyspać w swoim łóżku. Myślę, że każdy kto waha się, czy warto wydać swoje (niekiedy ostatnie) pieniądze na konsultacje i analizy u Pana Włodzimierza – to ja szczerze polecam. Mój przykład niech będzie dowodem, że dobre wykorzystanie otaczającej nas energii może wiele pomóc w życiu pozdrawiam i pozostaję w kontakcie (ciągle mam w planach konsultację nowego biura, muszę je tylko najpierw znaleźć) "

Karolina Kobylarz"Moje głębsze zainteresowanie Feng Shui zaczęło się od znalezienia w Internecie strony Pana Włodzimierza Bulińskiego. Zaciekawił mnie temat Czterech Filarów Przeznaczenia. Postanowiłam przekonać się jakim jest fachowcem w rzeczywistości i zamówić analizę osobistą. Los sprawił, że w międzyczasie przeżyłam "katastrofę osobistą" i moje życie dosłownie straciło sens. Pan Włodzimierz poświecił mi bardzo wiele czasu i to dzięki jego staraniom wyszłam z potwornego dołka. Pomogły mi w tym nie tylko zalecenia z analizy Ba Zi, która była niesamowicie trafna, ale również godziny rozmów, jakie mi poświęcił, mimo, że wykraczało to poza jego obowiązki. Z niecierpliwością czekam na przyjazd i konsultację Feng Shui mojego nowego mieszkania."

Dziękuję i pozdrawiam
Izabela, Oslo"O Panu Włodzimierzu Bulińskim powiem trzema słowami duża wiedza,doświadczenie,rzeczowość. Uważam że te słowa najlepiej opisują jego zaangażowanie i chęć pomocy ludziom potrzebującym. Serdecznie polecam Pana Włodzimierza Bulińskiego każdemu kto się zagubił lub szuka właściwej ścieżki życia i spokoju. Dziękuje Panie Włodzimierzu za pomoc."

Szymon z Białegostoku"Chciałbym podziękować za zrobienie analizy mojego domu, oraz za wykonanie analiz Czterech Filarów dla mnie i mojej rodziny. Jestem zadowolony z materiałów jakie dostałem do przeanalizowania oraz z pomocy udzielonej i udzielanej w związku ze zrozumieniem niektórych rzeczy niezrozumiałych dla laika. Mam nadzieję jeszcze nie raz skorzystać z usług."

Witold Kot, Londyn"Wszystkim ciekawym siebie i swojego losu, niespokojnym o swój byt finansowy lub osobisty polecam współpracę z P. Włodzimierzem, zarówno analizy Ba Zi, jak i konsultacje Feng Shui. Myślę, że człowiek, jeśli może coś dla siebie zrobić, to powinien to zrobić, dlatego zamówiłam analizę dla siebie i Męża i wiem, że na tym współpraca się nie skończy."

Z wyrazami szacunku i wdzięczności,
Kasia, Nowa Ruda"Szczerze polecam Włodzimierza Bulińskiego. Cechuje go ogromna wiedza, dociekliwość i bardzo profesjonalne podejście do tematu dotyczącego zarówno Feng Shui, jak i Prognozy BaZi (która tak na marginesie jest bardzo trafna i dokładna). Poradzi, wyjaśni i cierpliwie odpowie na niezliczone ilości pytań i wątpliwości. Widać, że ta praca jest jego pasją i wkłada w to co robi całe swoje serce, a wiedza ta nie należy do łatwych. Poza tym jest bardzo sympatyczny i przystępny."

Iza"Pana Włodzimierza Bulińskiego znalazłem w internecie już jakiś czas temu. Szukałem, gdyż wcześniej trafiałem ogólnie rzecz biorąc i nie przebierając zbytnio w słowach na "Partaczy" przez duże "P". Moja wiedza chyba była większa niż ich, a po poznaniu P. Włodka okazała się znikoma. Jedna z nich około 2 lata temu, powiedziała mi nie widząc mieszkania na oczy, że skoro "to i to mam w tym, a tym sektorze" to maksymalnie po roku będzie bankructwo. Intuicja po rozmowie telefonicznej nakazała mi szukać dalej .... Tak znalazłem Pana Włodka. Okazał się pasjonatem tego co robi, profesjonalistą, jest dociekliwy i przede wszystkim wykazuje się szczerą chęcią pomocy. Po jego wnikliwej analizie okazało się, że jeden z tych rejonów jest sektorem wymarzonym dla pieniędzy i nie ma w nim nic takiego co by miało rzekomo doprowadzić mnie do bankructwa. Wniosek nasuwa się sam "nie wierz w rady przez telefon, i wnioski z palca wyssane tylko po to by wyciągnąć od Ciebie prawdopodobnie Twoje ostatnie pieniądze". Jeśli ktoś myśli, że P. Włodek zrobi coś na "szybko" to się grubo myli. To odpowiedzialny człowiek i wie ile może "kosztować" klienta jego pomyłka. Nie ma mowy o "improwizacji". Zdaje sobie sprawę, że podejmując się analizy bierze na swoje barki dalszy los osoby, której analiza dotyczy. Długo nie mogłem się zdobyć na jego przyjazd. Najpierw analiza BaZi, która okazała się strzałem w 10-tkę :) Potem mieszkanie i już po 2,3 tygodniach moje życie przesycone nadmiernym ruchem w pracy (bezsenność, ciągły wir bez większych efektów finansowych, praca w zasadzie dla zasady) zaczęło się zmieniać. P. Włodek znosił dzielnie moje kombinacje dotyczące przestawiania przedmiotów, mebli, przebywania wbrew jego zaleceniom w danym sektorze. Sam jestem jednostką bardzo silną, ale przekonałem się, że na pewne energie nie ma rady :) Są tak duże, że rzeczywiście można sobie nie poradzić i na pewno zapłaci się wysoką cenę. Np. zdrowie. A nie o to chodzi. Trzeba pamiętać, że feng-shui to wiedza, sposób aranżacji własnej przestrzeni, sposób życia mające na celu PRZEDE WSZYSTKIM chronić nas przed wpływem niekorzystnych dla NAS energii. Samym Feng-Shui leżąc na kanapie i nic nie robiąc nie zdziałamy cudów. Natomiast życie w/g jego zasad i wiedza co jest dla nas dobre, a co niekoniecznie mogą znacznie poprawić nasz los pod każdym względem. Polecam Pana Włodka bo wiem, że jeśli ktoś do niego trafi i chce na prawdę coś zmienić w swoim życiu to tak się stanie. Na koniec rada dla niedowiarków i/lub ludzi, którzy bardzo pogubili się w życiu. Otwórzcie umysł, uzbrójcie się w cierpliwość, posłuchajcie tego co ma do przekazania P. Włodek względem Waszego postępowania (Analiza BaZi) i poprawy aranżacji Waszej przestrzeni życiowej. Potem zastosujcie zmiany i będzie dobrze."

Pozdrawiam.
Toni Selini"Tematyką feng shui zainteresowałam się niedawno. Ponieważ w moim mieście nie znałam nikogo, kto zajmowałby się tą dziedziną, zdałam się na intuicję i zaczęłam poszukiwania osoby, która mogłaby mi pomóc. Poszukiwania przeniosłam do internetu . Tym sposobem znalazłam stronę Pana Włodzimierza, która bardzo mnie zaciekawiła. Zdecydowałam się nawiązać kontakt i na początek skorzystałam z usługi analizy Ba-Zi oraz rocznej prognozy na aktualny rok Wodnego Węża. Musze powiedzieć, że analiza bardzo mi pomogła. Jest obszerna, dokładna, i stanowi duże źródło wiedzy o moich indywidualnych cechach, możliwościach, a co najważniejsze stanowi ukierunkowanie i podpowiedź co do dalszych życiowych działań. Do analizy wracam wielokrotnie i za każdym razem odkrywam w niej coś nowego, a zarazem b. ważnego, co daje do myślenia, motywuje, inspiruje. Absolutnie polecam wykonanie analizy autorstwa Pana Włodzimierza wszystkim, który mają zastój w danej dziedzinie życia, gdyż taka analiza stanowi wymierną pomoc dla każdego myślącego i otwartego człowieka. Natomiast jeśli chodzi o prognozę roczną, to również jestem z niej b. zadowolona. Zawiera konkretne wskazówki ze szczególnym uwzględnieniem mojego problemu zdrowotnego. Pozwala mi to na planowanie swoich działań z uwzględnieniem danych w niej zawartych. Prognoza jest uszczegółowieniem możliwości poszczególnych miesięcy, i stanowi swoistego rodzaju przewodnik po kolejnych etapach roku. Wkrótce zamierzam skorzystać z kolejnej usługi oferowanej przez Pana Włodzimierza, tj. z konsultacji feng shui mojego mieszkania. Liczę na to, że takie całościowe podejście do mojego konkretnego problemu pozwoli na jego pokonanie. Reasumując – wielkie podziękowania dla Pana Włodzimierza za dotychczasową pomoc."

Joanna z Włocławka."Feng shui interesowałam się już dawno i na swój, amatorski sposób próbowałam pomóc sobie i swojej rodzinie. Kilkanaście przeczytanych książek i wiele prób złożenia tej ogromnej wiedzy w jedną całość to mój plon ostatnich lat. Spektakularnych efektów może nie było, ale na swój sposób powoli wychodziłam na prostą. Poddałam się, gdy sięgnęłam po tematykę Wędrującej Gwiazdy i Czterech Filarów Przeznaczenia- wiedziałam, że samej nie uda mi się tego przełożyć na praktykę. I gdy byłam o tym całkowicie przekonana znalazłam stronę internetową, na której poczułam się „w domu”- to strona Pana Włodzimierza. Zaczęliśmy konsultacje drogą meilową- na początek analiza osobista, potem dwa miejsca pracy i mieszkanie. Z racji odległości wszystko odbyło się zdalnie, łącznie z aktualizacją na rok obecny. Zastosowałam się do wszystkich zaleceń…i oniemiałam! To dzieje się! Co zyskałam? Przede wszystkim odczuwam harmonię i spokój wewnętrzny, plastyczność czasu-tym mianem określam fizyczne skrócenie momentów niewygody a wydłużenie czasu komfortu i relaksu, lepiej śpię ,wypoczywam, mam więcej siły i energii, łatwiej mi planować i realizować zamierzenia-jednym słowem widzę postęp w każdej dziedzinie życia. Analiza Ba-Zi (bardzo szczegółowa i trafna) pozwoliła mi rozumieć zmiany zachodzące wokół mnie, pozwoliła ustrzec się przed kilkoma szykującymi się zawirowaniami- mam poczucie, że idę w dobrym kierunku. Podziwiam ogromną wiedzę Pana Włodka, jego cierpliwość i dociekliwość i ogromną chęć pomocy ludziom. Dziękuję za wczoraj, dziękuję za dziś i jestem wdzięczna za jutro."

Małgorzata
Suwałki"Od jakiegoś czasu interesuję się Feng Shui, kiedy w moim życiu pojawił się problem zdrowotny z którym nie mogłam sobie poradzić, postanowiłam sprawdzić mój wykres Bazi i w ten sposób trafiłam na stronę Pana Włodzimierza Bulińskiego, nie ukrywam miałam pewne opory i nie bardzo wierzyłam w to że dowiem się czegoś co może zmienić moją sytuację, ponadto szukałam kogoś kto naprawdę zna Feng Shui. Trafiłam w dziesiątkę Pan Włodzimierz okazał się osobą nad wyraz kompetentną, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Wykonana przez niego analiza była konkretna i niezwykle trafna i co ważniejsze zalecenia w niej zawarte naprawdę pomogły i nie ma znaczenia czy ktoś w to wierzy czy nie. Szczerze polecam współpracę z Panem Włodzimierzem który jest w pełni profesjonalistą a także cierpliwym i serdecznym człowiekiem. Dziękuję bardzo za wykonanie dla mnie analizy Bazi, na pewno skorzystam z Pana usług jeszcze nie raz."

Pozdrawiam serdecznie,
WandaPana Włodzimierza poznałam na forum gdy szukałam w internecie informacji dotyczących feng shui i akwarium. Wcześniej miałam jedynie szczątkową wiedzą na temat feng shui, znajomy który bardziej interesował się tym polecił nam wstawić do mieszkania akwarium, powiedział gdzie je w mieszkaniu najlepiej postawić i jakie rybki najlepiej kupić. Kiedy zaczęłam czytać o poleconych nam gatunkach zaniepokoiło mnie to, że te dwa gatunki potrzebują odmiennych warunków i jakoś nie bardzo mi to pasowało do feng shui - trzymać razem rybki wymagające bardzo zróżnicowanych warunków, gdzie albo jedne będą cierpiały i szybko padały albo drugie tylko po to by dostosować się do zasad? Pan Włodzimierz odpowiedział bardzo szczegółowo na moje pytania i wątpliwości. Jego wiedza mi zaimponowała, weszłam na jego stronę i zaczęłam czytać. Po jakiś czasie zamówiliśmy analizę osobistą dla naszego synka, która pomogła nam w wyborze szkoły dla niego, ze względu na wcześniejsze doświadczenia z przedszkolem mieliśmy pewne obawy, Pan Włodzimierz powiedział, że z analizy wynika, że obawy te są raczej bezpodstawne i powinno być ok - teraz gdy zaczął się rok szkolny już wiemy, że było naprawdę OK Gdy planowaliśmy zakup mieszkania Pan Włodzimierz wykonał jego analizę wstępną a gdy ta okazała się pomyślna podjęliśmy ostateczną decyzję o jego kupnie, po czym zdecydowaliśmy na analizę właściwą mieszkania. Z pewnością nie udało nam się zastosować wszystkich zaleceń, ale zdecydowaną większość, i oboje z mężem czujemy, że to jest mieszkania dla nas, w którym czujemy się dobrze a wiele spraw związanych ze sprzedaż starego, kupnem tego i nie tylko układa się wg najbardziej optymistycznego scenariusza. Może pod względem finansowym za dużo się nie zmieniło ale gdyby te wszystkie sprawy nie ułożyły się tak pozytywnie byłoby naprawdę ciężko a tak jest naprawdę OK. Wiele punktów w mieszkaniu, które Pan Włodzimierz wskazał jako miejsca dobre do określonych czynności faktycznie takie są. I chociaż jeszcze w moich sprawach zawodowych nic się nie zmieniło mam nadzieję, że wkrótce to także będzie strefa, która da mi wiele satysfakcji nie tylko finansowych ale też zacznę się spełniać zawodowo a to co będę robiła przyniesie mi satysfakcję. Z pewnością jest osobą bardzo zaangażowaną w to co robi, bardzo cierpliwą i naprawdę chce pomóc. Raz jeszcze chcielibyśmy podziękować i z pewnością jeszcze nie raz będziemy korzystać z usług.

Iwona

9177