Prognoza na Lipiec w roku Drewnianego Konia

xin
owcaLipiec według chińskiego kalendarza solarnego, nazywany jest miesiącem Owcy i będzie trwać od 7 lipca do 7 sierpnia.

Czerwiec, czyli tak zwany miesiąc Konia, był specyficznym okresem, ponieważ każda kierunkowa energia według gwiazd czasowych zdublowała się, tworząc bardzo silne oddziaływanie. Wiele zapowiedzi z mojej czerwcowej prognozy zmaterializowało się w wydarzeniach. Znów sprawdziła się moja zapowiedź odnośnie wschodniego kierunku, który w tym roku jest jednym z najbardziej niespokojnych, a chodziło o uszkodzenia rurociągów. W środkowo wschodniej Ukrainie doszło do ogromnego wybuchu rurociągu i wszystko wskazuje, że został on celowo uszkodzony. Jeśli chodzi o negatywne zapowiedzi, zdarzył się karambol na autostradzie A4, gdzie życie straciło siedem osób. Jedną z pozytywnych zapowiedzi, która się sprawdziła, było ożywienie w sektorze bankowości, a sprawa dotyczyła historycznej decyzji EBC o zmianie stóp procentowych do minusowego poziomu. Najbardziej gorącą sprawą w czerwcu na naszym krajowym podwórku, okazała się afera podsłuchowa, której rozmiary są ogromne i dotyczą najważniejszych osób w państwie. Nie pisałem o tym w czerwcowej prognozie, ale już w grudniu, w mojej prognozie na rok 2014, silnie akcentowałem tego typu wydarzenia a czerwiec, dzięki swojej podwójnie wzmocnionej energetyce spowodował potwierdzenie moich prognoz. W ostatnim czasie, również w czerwcu, dowiedzieliśmy się o problemach premiera Wielkiej Brytanii Davida Camerona oraz byłego prezydenta Francji Nicolasa Sarcozy.

Lipiec może być równie intensywnym miesiącem, chociaż nie tak bardzo jak czerwiec, ponieważ składowe jego energii występują w relacji wspierającej a nie kontrolującej, jak energie poprzedniego miesiąca. Energetyka miesiąca będzie się składać z mieszanki Metalu Yin oraz Ziemi Yin, czyli w tym miesiącu nie będzie aż tak gorąco jak w poprzednim. Może się to również przełożyć na stan pogody, dlatego starajcie zaplanować swoje wakacyjne wypady w pierwszej połowie miesiąca, ponieważ później aura może już nie dopisać. Jeśli chodzi o wydarzenia, to ten miesiąc pod kątem pokoju może tylko sprawiać wrażenie spokojnego. Możemy usłyszeć o jakichś akcjach zbrojnych i zamachach na terenach około pustynnych. Możemy też usłyszeć o akcjach przemytu i nielegalnego handlu bronią. Niewykluczone, że zostaną również przeprowadzone jakiś testy nowej broni. Również w polityce nie będzie spokojnie a pewne wydarzenia nabiorą nawet większego rozpędu. Tło tych wydarzeń to jakieś skrzętnie zaplanowane akcje wywiadowcze i szpiegowskie. Znów powrócą jak bumerang, skandale z udziałem ważnych osób w państwach, czyli możemy się spodziewać gorących wieści i w naszej rodzimej aferze taśmowej. Sprawę podgrzeje wybuchowe zachowanie pewnych polityków, którzy nie wytrzymają presji. Wiele spraw będzie teraz załatwianych w tajemnicy i bez udziału mediów. Mimo wakacyjnego czasu sądy mogą mieć teraz zatrzęsienie pracy.
Jeśli chodzi o gospodarkę, będziemy mogli teraz zaobserwować bardzo nerwowe ruchy na światowych giełdach a w roli głównej mogą wystąpić akcje surowców pozyskiwanych z ziemi. Sprytni inwestorzy będą teraz mieli okazję zarobić na szalejących kursach walut a więc jeśli zamierzacie spędzić wakacje za granicą, lub dokonać walutowej inwestycji, wymieńcie pieniądze już teraz. Ożywi się również rynek drobnych pożyczek i małych kredytów.
Zaobserwujemy również wydarzenia w świecie nauki i techniki a mogą być one związane z nowymi technologiami, wynalazkami i patentami natomiast w świecie kultury i sztuki na pierwszym planie pojawią się teraz piękne kobiety i droga biżuteria.
Jeśli chodzi o relacje międzyludzkie, będzie można zaobserwować teraz wzmożoną nerwowość u kobiet a niektóre z nich mogą doprowadzać partnerów swoim zachowaniem do furii, tak więc panowie, usuńcie się nieco na bok i trenujcie cierpliwość, aby dodatkowo nie zaogniać sytuacji. Wyjeżdżając na wakacje, sprawdźmy dobrze zabezpieczenia antywłamaniowe w naszych domach, ponieważ w tym miesiącu może nastąpić prawdziwy wysyp włamywaczy.
Powyższe wydarzenia wiążą się z energiami centralnymi wykresu energetyki lipca w roku Drewnianego Konia, natomiast jeśli chodzi o energie kierunkowe, musimy wziąć pod uwagę następujące kierunki.
Bardzo niebezpiecznie może być w kierunku zachodnim oraz w tej części krajów i kontynentów. Uważajmy na podróże w tym kierunku, ponieważ mogą się zdarzać wypadki samochodowe oraz lotnicze. Jeśli mamy biuro w części zachodniej domu, może nas teraz nawiedzić kontrola skarbowa, możemy otrzymać wezwanie do sądu lub przypomnienie o zapłaceniu mandatu. Jeśli robimy remont w tej części domu, uważajmy na prace z ostrymi narzędziami a jeśli mamy sypialnię na zachodzie, mogą się nam przydarzać infekcje gardła oraz problemy z zębami. Jako remedium, zadbajmy, aby docierał tam dźwięk bijącego zegara i dodatkowo umieśćmy tam coś granatowego.
Drugim newralgicznym kierunkiem będzie południowy wschód, gdzie mogą wystąpić walki zbrojne, konflikty, osunięcia ziemi i problemy komunikacyjne, a udając się w tym kierunku miejmy na uwadze utrudnienia na drodze. W naszych domach postawmy w tym rejonie kalabasz.
W naszych domach nie powinniśmy spać na wschodzie, ponieważ mogą się przydarzać problemy z układem immunologicznym, nerkami oraz pęcherzem. Jeśli mamy tam biuro to zróbmy kopię dysków, ponieważ może się zdarzyć poważna awaria komputera a nawet utrata danych. Jadąc w tym kierunku, uważajmy również na drodze.
W tym miesiącu warto spędzić urlop na północy lub wybrać się na północ od naszego miejsca zamieszkania, ponieważ energie będą nam sprzyjać i zadbają o dobrą atmosferę, jednak wybierając drogę, unikajmy tych najbardziej rozkopanych i zatłoczonych.
Jeśli chodzi o oddziaływanie energetyki miesiąca na indywidualne żywioły urodzeniowe ludzi, to będzie ono zależne od rodzaju żywiołu i jego polaryzacji. ( swój żywioł urodzeniowy możecie sprawdzić w kalkulatorze Ba Zi – górny żywioł w filarze dnia to właśnie on)


gui Wody Yin będą mieć teraz ogromne wsparcie od okoliczności i poczują, że sprawy będą się dziać wręcz same, dlatego spróbujcie dobrze wykorzystać ten czas i załatwić jak najwięcej zaległych spraw. Niestety możecie nie mieć teraz zbyt dobrego kontaktu z innymi (szef w pracy, policjant na drodze, złośliwi znajomi) a samotne panie niech sobie odpuszczą w tym miesiącu polowania na partnerów.

ren Wody Yang będą teraz rządzić na całego, ponieważ uzyskają wsparcie od niebios i będą posiadać moce decyzyjne. Łatwo będzie teraz o awans, premię uznaniową, ale musicie działać w sposób nietypowy i zaskakujący. Samotne panie mają teraz okazję na spotkanie tego właściwego kandydata.

yi Drzewa Yin mogą mieć teraz konflikt z prawem za sprawą kuszącej propozycji biznesowej, która w późniejszym rozrachunku może się okazać początkiem wielkich kłopotów, dlatego przemyślcie czy warto zawracać sobie tym głowę. Lepiej zagrajcie w totka, ponieważ będzie okazja coś wygrać w tym miesiącu. Uwaga za kółkiem – możliwa kolizja lub mandat.

jia Drzewa Yang będą mieć teraz czas realizacji ważnych planów zawodowych a samotne panie mogą liczyć na pojawienie się przystojnego i wysportowanego amanta. Generalnie praca zawodowa i inwestycje, mogą nam znacznie poprawić budżet, ale musicie zakasać rękawy i nastawić się na czas wytężonej pracy, bez żadnej taryfy ulgowej.

ding Ognie Yin powinny mieć teraz fartowny czas i będzie szansa na otrzymanie prezentów albo nawet na spore wygrane, dlatego próbujcie szczęścia na loterii, giełdzie i odświeżcie kontakty z zamożnymi wujkami i ciociami. Postępujcie teraz w sposób wyważony i rozważny, a być może spotka was zaskakująco atrakcyjna nagroda.

bing Ognie Yang będą zajęte pracą a będzie jej pod dostatkiem, dlatego na razie odpuśćmy sobie wakacyjne plany i korzystajmy z dobrej koniunktury, póki jest. Być może będziemy zmuszeni do działania wbrew ustalonym wcześniej planom i będzie potrzeba nieco zaszaleć. Skorzystajmy z pomocy odpowiednich ludzi a załatwimy jakiś ważny finansowy deal.

ji Ziemie Yin będą teraz ostrożne i nie będą zbytnio wydziwiać, co przy odpowiednim przygotowaniu i wsparciu przyjaciół czy wspólników da im ciekawe efekty. To dobry czas, aby spakować rodzinę lub zebrać paczkę zaufanych przyjaciół i wyjechać na wakacje, ponieważ jak mawia przysłowie: „robota nie zając, nie ucieknie”.

wu Ziemie Yang mogą być teraz zmuszone do zmiany planów i improwizacji w działaniu, aby wywieść w pole swoich rywali i konkurentów. Warto teraz postawić na solidną reklamę, która pokaże naszą przewagę nad konkurencją. Nie prowadźmy teraz z nikim wojen, ponieważ możemy teraz ponieść dotkliwą i wstydliwą porażkę.

xin Metale Yin będą teraz na fali z racji pojawienia się wokół nich przyjaciół oraz osób, dzięki którym zrealizują niejedną sprawę, lub zrobią dobry biznes. To dobry czas na poświęcenie czasu rodzinie i na nadrobienie zaległości, z którymi teraz uporamy się bardzo sprawnie. Warto spróbować szczęścia i wysłać kupon w lotto.

geng Metale Yang będą teraz rywalizować z wszystkimi o wszystko i udzieli się im iście olimpijski klimat. Za pomocą odpowiednich ludzi w naszym otoczeniu, będzie można bardzo wiele zdziałać, dlatego wykorzystajmy znajomości, ponieważ za ich pomocą zyskamy moce decyzyjne oraz niewykluczone, że podreperujemy domowy budżet.

 


Buliński Włodzimierz

2210