Prognoza na Czerwiec w roku Drewnianego Konia

geng
konCzerwiec według chińskiego kalendarza solarnego, nazywany jest miesiącem Konia i będzie trwać od 5 czerwca do 7 lipca.

Maj, czyli tak zwany miesiąc Węża, był okazją do złapania głębszego oddechu po silnej dawce żywiołu Ziemi, jaką nam przyniósł miesiąc kwiecień, jednak nie wszędzie zagościł spokój. Wiele zapowiedzi z mojej majowej prognozy zaobserwowaliśmy w wydarzeniach. Niestety sprawdziła się moja zapowiedź odnośnie wschodniego kierunku a chodzi oczywiście o znaczne zaostrzenie walk na wschodniej Ukrainie. Sprawdziła się również zapowiedź odnośnie problemów związanych z transportem w kierunku południowo zachodnim a przykładem może być katastrofa kolejowa niedaleko Moskwy. Mieliśmy okazję również obserwować „lżejsze” w skutkach wydarzenia odnośnie skandalów w temacie sztuki z kobietami w tle (Eurowizja i występ Donatana i Cleo) oraz plajta właściciela znanej w Polsce marki Avans. Były też wydarzenia polityczne najwyższej wagi związane z głowami państw, czyli wizyta Baraka Obamy i jego pewne deklaracje, które póki co są na razie na papierze, ponieważ muszą zostać jeszcze przeforsowane w kongresie.
Czerwiec będzie bardzo intensywnym miesiącem, ponieważ jego energia przewodnia będzie się składać z mieszanki Ognia oraz Metalu, czyli dwóch żywiołów w relacji kontrolującej. Konflikt energii powoduje na ogół bardzo intensywne wydarzenia i takie teraz mogą mieć miejsce. W tym miesiącu możemy doświadczyć wyższych temperatur oraz mogą występować pożary łąk, lasów, tornada oraz wypadki w komunikacji. Najbardziej jest narażona na niebezpieczeństwo komunikacja lotnicza oraz kolejowa, dlatego powinniśmy unikać kierunku północno zachodniego, jako cel podróży. Jeśli już musimy się udać w tym kierunku, spróbujmy zaplanować drogę tak, aby nie jechać bezpośrednio w kierunku północnego zachodu. Miesiąc ten może przynieść również infekcje górnych dróg oddechowych oraz liczne poparzenia skóry, dlatego nie przesadzajmy z opalaniem i używajmy stosownych kremów z filtrami. Jeśli chodzi o gospodarkę, pojawi się dobry okres dla giełdy, która powinna się znacznie ożywić i zanotować liczne wzrosty akcji i funduszy. Zwiększy się zainteresowanie inwestorów w kierunku sektora metalurgicznego, elektronicznego, samochodowego a rynek zanotuje ożywienie w segmencie kredytów konsumpcyjnych. W tym miesiącu energetyka będzie gwarantowała sporo emocji z wiązanych ze sportem i to jedna z dobrych cech relacji kontrolującej. Chodzi oczywiście o futbolowe mistrzostwa świata w Brazylii, które przyciągną do telewizorów wielu kibiców, ale świetny biznes zrobią wszelkie puby i kluby, które zorganizują u siebie strefy kibica. Patrząc na relacje żywiołów czerwca, wygląda na to, że drużyna gospodarzy mistrzostw ma dużą szansę na końcową wygraną. Oprócz Brazylii, szanse na wygraną mają drużyny, które grają radosną, ale zarazem techniczną piłkę. Miesiąc ten przyniesie również wiele wydarzeń natury artystycznej i znowu głośniej może być o płci piękniejszej. Nie obędzie się również bez plotek, ale również oficjalnych informacji dotyczących związków uczuciowych ludzi znanych, oraz wróci temat związany z Gender oraz związkami partnerskimi. Ten miesiąc może silnie oddziaływać na ludzkie uczucia i przynosić wiele wydarzeń związanych z pomaganiem innym.
Powyższe wydarzenia wiążą się z energiami centralnymi wykresu energetyki czerwca w roku Drewnianego Konia, natomiast jeśli chodzi o energie kierunkowe, dokona się w tym miesiącu bardzo charakterystyczne zjawisko zdublowania energii rocznych i miesięcznych, co wyraźnie wzmocni zapowiedzi, które przekazywałem w mojej prognozie rocznej. Bardzo silnie zadziała dzień 7 czerwca, kiedy to zaobserwujemy identyczne energie roczne, miesięczne i dzienne. Proponowałbym w tym dniu zachować ostrożność w podejmowaniu decyzji, podróżowaniu oraz dokonywaniu ważnych zmian w życiu. Kolejne tego typu dni w czerwcu to: 16, 27 oraz 6 lipiec, który będzie zarazem ostatnim dniem tego intensywnego miesiąca.
Jeśli chodzi o czerwiec to bardzo niebezpiecznie będzie w kierunku północno zachodnim oraz w tej części krajów i kontynentów. Uważajmy na podróże w tym kierunku, szczególnie w dniach, które wymieniłem wyżej. Mogą zdarzać się wypadki oraz poważne uszkodzenia głowy i stłuczenia płuc. Jeśli mamy biuro w części północno zachodniej, możemy się spodziewać kontroli.
Drugim newralgicznym kierunkiem będzie wschód, gdzie mogą się zdarzać walki zbrojne, konflikty, wypadki budowlane, awarie i uszkodzenia rurociągów. W naszych domach nie powinniśmy spać na wschodzie, ponieważ mogą się przydarzać problemy z układem immunologicznym, pokarmowym oraz urazy stóp. Jeśli mamy tam biuro to może nas czekać nieprzyjemna wizyta w urzędzie lub pozew sądowy, albo poważna awaria komputera a nawet utrata danych.
Uważajmy na złodzieja w południowo wschodnich dzielnicach miast oraz zwróćmy uwagę na zabezpieczenia antywłamaniowe naszych domów lub mieszkań, które zawierają się w części południowo wschodniej.
Jeśli chodzi o oddziaływanie energetyki miesiąca na indywidualne żywioły urodzeniowe ludzi to będzie ono zależne od rodzaju żywiołu i jego polaryzacji. ( swój żywioł urodzeniowy możecie sprawdzić w kalkulatorze Ba Zi – górny żywioł w filarze dnia to właśnie on)


gui Wody Yin będą mieć teraz wsparcie w działaniu i okoliczności mogą być po ich stronie, a w sprawach finansowych jest szansa na otrzymanie darowizny, dotacji a nawet wygraną w grach losowych.

ren Wody Yang będą mieć teraz ogromne wsparcie od okoliczności i poczują, że sprawy będą się dziać wręcz same, natomiast nie mogą zapominać o solidnie wykonanej pracy, która będzie warunkiem uzyskania profitów finansowych.

yi Drzewa Yin mogą spodziewać się awansu, ale również poczują, że mają teraz moce decyzyjne, a wiele swoich działań będą zawdzięczać pewnym osobom, które będą teraz wręcz nosić ich na rękach, jednak może to nie być bezinteresowne działanie.

jia Drzewa Yang mogą mieć konflikt z prawem lub doświadczyć czyjegoś destrukcyjnego działania, ale znajda się obrońcy i przyjdą im na odsiecz.

ding Ognie Yin dostaną teraz szansę od losu na zrobienie dobrego interesu, ale muszą zadbać o dobrą reklamę i działać w zespole lub ze wspólnikiem.

bing Ognie Yang powinni mieć teraz fartowny czas i będzie szansa na otrzymanie prezentów albo nawet na wygrane, ale w pracy lub biznesie muszą być o jeden krok przed konkurencją.

ji Ziemie Yin będą teraz działać zdecydowanie i w sposób nietypowy, a dodatkowo dostaną silne wsparcie ludzi, co spowoduje, że zaskoczą efektami niejedną osobę.

wu Ziemie Yang będą teraz ostrożne i nie będą zbytnio wydziwiać, co przy odpowiednim przygotowaniu i wsparciu ludzi da im ciekawe perspektywy i wzrost notowań.

xin Metale Yin będą musiały się porozpychać łokciami, aby wyjść na swoje, jednak nie powinny łamać zasad i przekraczać prawa, ponieważ to może się źle dla nich skończyć.

geng Metale Yang będą teraz na fali z racji pojawienia się wokół nich przyjaciół oraz osób, które mogą im dać możliwości decyzyjne i być może zaproponować jakiś awans.

 


Buliński Włodzimierz

2953