Jest już prognoza na rok Wodnego Węża
Jest już mój najnowszy artykuł czyli prognozy na rok Wodnego Węża. Jednocześnie chciałbym złożyć wszystkim najlepsze życzenia, abyście wykorzystali jego energetykę jak najlepiej, a będą ku temu okazje.
Zapraszam do przeczytania mojego artykułu pt.

Rok Wodnego Węża

Nowa dodatkowa forma usługi.
W związku z licznymi zapytaniami wśród osób zainteresowanych, wprowadzam dodatkową formę pomocy w postaci "porady", której zakres będzie dotyczył określonej tematyki czy problemu. Jest ona skierowana do osób, które ze względów finansowych lub innych, nie są zainteresowane pełną analizą Ba Zi (Czterech Filarów Przeznaczenia). Wraz ze zmniejszeniem zakresu prac w usłudze porady, zmniejszy się również jej cena i będzie stanowić 1/5 ceny pełnej analizy.
Jest już prognoza na rok Wodnego Smoka
Przedstawiam czytelnikom mój najnowszy artykuł czyli prognozy na rok Wodnego Smoka. Jednocześnie chciałbym złożyć wszystkim najlepsze życzenia, abyście wykorzystali go jak najlepiej. Myślę, że ta prognoza nakreśli Wam, na co powinniście zwracać uwagę i czego unikać.
Zapraszam do przeczytania mojego artykułu pt.

Rok Wodnego Smoka

Rok 2012 - końcem świata?
Świat bulwersuje przepowiednia końca świata, oparta na kalendarzu Majów. Kalendarz tej starożytnej cywilizacji kończy się na dacie 21.12. 2012 roku. Spójrzmy na nią z punktu widzenia chińskiej metafizyki.
Zapraszam do przeczytania mojego artykułu pt.

Rok 2012 - końcem świata?

Współpraca z We-dwoje.pl
Chciałbym poinformować o nawiązaniu współpracy z portalem We-dwoje.pl, który zawiera porady i artykuły o tematyce związanej ze zdrowiem, pracą, domem i innymi aspektami obecnymi w naszym codziennym życiu. Ja będę tam zamieszczał artykuły w swojej dziedzinie czyli Feng Shui.
Celem akcji jest edukacja społeczeństwa o prawdziwym, czyli Tradycyjnym Feng Shui, oczyszczonym z mitów i przekłamań.
Zapraszam do odwiedzenia mojego profilu
Współpraca z Artelis.pl
Chciałbym poinformować o nawiązaniu współpracy z portalem Artelis.pl, skupiającym autorów tekstów z różnych dziedzin. Zostałem przyjęty do wąskiego grona ekspertów w swojej dziedzinie czyli Feng Shui.Będą się tam ukazywały moje artykuły, trafiając do szerszego grona internautów.
Celem akcji jest edukacja społeczeństwa o prawdziwym, czyli Tradycyjnym Feng Shui, oczyszczonym z mitów i przekłamań.
Zapraszam do odwiedzenia mojego profilu
Udogodnienie dla klientów z zagranicy
Aby zapewnić wygodę moich aktualnych i przyszłych klientów z poza granic Polski, udostępniłem na mojej stronie, możliwość płatności poprzez konto PayPal oraz karty kredytowe. Jest to bardzo bezpieczna metoda płacenia przez internet z której korzysta 200 mln osób na całym świecie. Interfejs płatności znajdziecie na podstronach: Feng Shui, Ba Zi oraz I Ching.
Wygenerowano w sekund: 0.02 670,146 unikalne wizyty