Powitanie

Witam serdecznie na mojej stronie, która poświęcona jest takim tematom jak: Feng Shui Tradycyjne, Ba Zi - Cztery Filary Przeznaczenia czy I Ching.

Nazywam się Włodzimierz Buliński i jestem konsultantem Feng Shui i Ba Zi. Studiowanie tych starych nauk jest moją wielką pasją i mimo to, iż jestem z zawodu inżynierem informatykiem, przekonałem się, że prawdziwe czyli tradycyjne odmiany tej wiedzy, oparte są na bardzo logicznych zasadach. Mistrz Joseph Yu w którego szkole pobieram nauki, jest z zawodu wybitnym matematykiem więc jak widać nie ma tu przypadku.

Geneza mojej przygody z Feng Shui sięga 2005 roku kiedy to razem ze swoją rodziną wprowadziłem się do świeżo wyremontowanego domu w który włożyłem mnóstwo pracy. Niestety już od pierwszego dnia wszystko zaczęło się komplikować, począwszy od zdrowia po sprawy zawodowe. Sytuacja stała się wręcz nie do zniesienia ponieważ z każdej strony pojawiały się jakieś kłopoty. Postanowiłem znaleźć przyczynę takiego stanu rzeczy i mój wybór padł właśnie na tę dyscyplinę nauki . Postanowiłem więc za wszelką cenę zdobyć informacje i wiedzę, która pozwoliła by mi rozwiązać moje wszystkie problemy. Początki były ciężkie ale przełomowym momentem okazała się decyzja o rozpoczęciu edukacji w jednej z najlepszych uczelni na świecie - Feng Shui Research Center Canada. Założenie było takie, że chcę poznać te wszystkie tajniki aby pomóc sobie i swojej rodzinie lecz przeznaczenie sprawiło, że postanowiłem pomagać też innym potrzebującym osobom i uczynić z tego mój nowy zawód.

Aktualnie prowadzę własną firmę, która miedzy innymi wykonuje profesjonalne konsultacje Feng Shui w całym kraju, oraz poza jego granicami, co mogą potwierdzić referencje zadowolonych klientów.

konsultant Feng Shui i BaZi - Senior Practicioner FSRC

Poleć stronę znajomym na Facebooku!

Zapraszam na mój blog Oraz mój fengshui profil na GoldenLine Zobacz mój fengshui profil na 
GoldenLine
Zakres działalności

Czym się zajmuję ?

Konsultacje Feng Shui

Przyczyna naszych problemów może leżeć w naszym najbliższym otoczeniu czyli w domu, firmie lub okolicy. Konsultacja Feng Shui, ma na celu znalezienie newralgicznych punktów oraz poprawienie ich poprzez zastosowanie odpowiednich remediów i zmian. Efektem końcowym konsultacji jest ekspertyza Feng Shui.

Projektowanie domów wg zasad Feng Shui

Jesteś na etapie planowania budowy własnego wymarzonego domu ? Możesz uczynić z niego bezpieczną i szczęśliwą przystań dla siebie i swojej rodziny, poprzez zaprojektowanie go według zasad Feng Shui. Dobre Feng Shui w domu to szczęście w domu.

Analiza Ba Zi - Cztery Filary Przeznaczenia

Nie zawsze wszystkie nasze problemy są wynikiem złego Feng Shui, dlatego w dalszych poszukiwaniach przyczyn, przychodzi nam z pomocą Ba Zi. Wykonuje się wtedy osobiste wykresy dla domowników aby dowiedzieć się jakie problemy tkwią bezpośrednio w nich.

Projektowanie logo i znaków firmowych wg zasad Feng Shui

Aby nasze cele zawodowe były jak najlepsze, możemy zadbać o znak który charakteryzuje nasz biznes. Odpowiednio dopasowane logo do Czterech Filarów Przeznaczenia właściciela, potrafi nadać odpowiednie tempo jego rozwoju i przyczynić się do jego sukcesu.

Doradztwo za pomocą I Ching

Czasami jesteśmy w sytuacji kiedy trzeba podjąć jakąś ważną decyzję albo poszukujemy jakiejś zaginionej rzeczy lub nawet osoby. Te i inne niewiadome można otrzymać za pośrednictwem metody wyroczni zwanej I Ching.

Doradztwo odnośnie inwestowania

Jeśli masz wolny kapitał i chcesz go zainwestować lub grasz na giełdzie, pomogę Ci dokonać najlepszego wyboru za pomocą metod dywinacyjnych i astrologicznych.

Przyjecie w grono nauczycieli FSRC

Mam zaszczyt zawiadomić, że Mistrz Joseph Yu, przyjął mnie do grona nauczycieli Feng Shui Research center Canada.
Tym sposobem uzyskałem możliwość prowadzenia kursów wprowadzających do szerokiej dziedziny Feng Shui.

Do zobaczenia na wykładach i kursach! :-)
Jest już dostępna prognoza na rok Ziemnego Psa!
Możecie już przeczytać moją prognozę na rok 2018, czyli rok Ziemnego Psa. Jednocześnie chciałbym złożyć wszystkim noworoczne życzenia zdrowia i pomyślności oraz radości, na ten nadchodzący czas.
Zapraszam do przeczytania mojego artykułu pt.

Rok Ziemnego Psa

Jest już dostępna prognoza na rok Ognistego Koguta!
Możecie już przeczytać moją prognozę na rok 2017, czyli rok Ognistego Koguta. Jednocześnie chciałbym złożyć wszystkim noworoczne życzenia zdrowia i pomyślności oraz radości, na ten nadchodzący czas.
Zapraszam do przeczytania mojego artykułu pt.

Rok Ognistego Koguta

Jest juz dostepna prognoza na rok Ognistej Małpy!
Możecie już przeczytać moją prognozę na rok 2016, czyli rok Ognistej Małpy. Jednocześnie chciałbym złożyć wszystkim noworoczne życzenia zdrowia i pomyślności oraz radości, na ten nadchodzący czas.
Zapraszam do przeczytania mojego artykułu pt.

Rok Ognistej Małpy

Jest juz dostepna prognoza na rok Drewnianej Owcy!
Możecie już przeczytać moją prognozę na rok 2015, czyli rok Drewnianej Owcy. Jednocześnie chciałbym złożyć wszystkim noworoczne życzenia zdrowia i pomyślności oraz radości, na ten nadchodzący czas.
Zapraszam do przeczytania mojego artykułu pt.

Rok Drewnianej Owcy

Jest juz dostepna prognoza na rok Drewnainego Konia
Możecie już przeczytać moją prognozą na rok Drewnianego Konia. Jednocześnie chciałbym złożyć wszystkim noworoczne życzenia zdrowia i pomyślności oraz radości, której będzie sprzyjać energetyka kolejnego roku.
Zapraszam do przeczytania mojego artykułu pt.

Rok Drewnianego Konia

Awans na Seniora Practitionera FSRC
Ambicją każdego konsultanta Feng Shui, jest stale się rozwijać. Wiedza i doświadczenie podnosi również jakość usług mojej firmy.
26 marca 2013 roku, otrzymałem od Mistrza Josepha Yu, tytuł:
Senior Practitioner Feng Shui Research Center
Ostatnie artykuły
· Prognoza na wrzesień w roku Ziemnego Psa
· Prognoza na sierpień w roku Ziemnego Psa
· Prognoza na lipiec w roku Ziemnego Psa
· Prognoza na czerwiec w roku Ziemnego Psa
· Prognoza na maj w roku Ziemnego Psa
Wygenerowano w sekund: 0.01 670,098 unikalne wizyty