Nawigacja
Artykuły » Prognozy
Artykuły: Prognozy
Prognoza na maj w roku Drewnianego Konia
Maj według chińskiego kalendarza solarnego, nazywany jest miesiącem Węża i będzie trwać od 5 maja do 6 czerwca.

Prognoza na czerwiec w roku Drewnianego Konia
Czerwiec według chińskiego kalendarza solarnego, nazywany jest miesiącem Konia i będzie trwać od 5 czerwca do 7 lipca.

Prognoza na lipiec w roku Drewnianego Konia
Lipiec według chińskiego kalendarza solarnego, nazywany jest miesiącem Owcy i będzie trwać od 7 lipca do 7 sierpnia.

Prognoza na sierpień w roku Drewnianego Konia
Sierpień według chińskiego kalendarza solarnego, nazywany jest miesiącem Małpy i będzie trwać od 7 sierpnia do 7 września.

Prognoza na wrzesień w roku Drewnianego Konia
Wrzesień według chińskiego kalendarza solarnego, nazywany jest miesiącem Koguta i będzie trwać od 7 września do 8 października.

Prognoza na październik w roku Drewnianego Konia
Październik według chińskiego kalendarza solarnego, nazywany jest miesiącem Psa i będzie trwać od 8 października do 7 listopada.

Prognoza na listopad w roku Drewnianego Konia
Listopad według chińskiego kalendarza solarnego, nazywany jest miesiącem Świni i będzie trwać od 7 listopada do 7 grudnia.

Prognoza na grudzień w roku Drewnianego Konia
Grudzień według chińskiego kalendarza solarnego, nazywany jest miesiącem Szczura i będzie trwać od 7 grudnia do 5 stycznia.

Prognoza na styczeń w roku Drewnianego Konia
Styczeń według chińskiego kalendarza solarnego, nazywany jest miesiącem Wołu i będzie trwać od 5 stycznia do 4 lutego.

Rok Drewnianej Owcy
Z dniem 4 lutego 2015 roku o godzinie 04:59 (czas dla Warszawy) rozpoczyna się nowy chiński rok, który będzie posiadał nazwę roku Drewnianej Owcy lub Kozy (niektórzy używają innego tłumaczenia) Chiński system czasowy opiera się na kalendarzu słonecznym, który przedstawia każdy odcinek czasowy (rok, miesiąc, dzień i godzinę) w postaci dwóch znaków, jeden ponad drugim. Górny znak nazywany jest Niebiańskim Pniem a dolny Ziemskim Konarem. Nadchodzący rok Drewnianej Owcy, posiada w pniu Drzewo a w konarze Owcę, która jest z natury Ziemią, ale posiada również domieszkę żywiołu Ognia i Drzewa.

Prognoza na luty w roku Drewnianej Owcy
Luty według chińskiego kalendarza solarnego, nazywany jest miesiącem Tygrysa i będzie trwać od 4 lutego do 6 marca. Luty jako pierwszy miesiąc roku (jednocześnie zaczyna się nowy rok Drewnianej Owcy - prognoza roczna jest już dostępna na mojej stronie) według solarnego kalendarza chińskiego, przyniesie nam tym razem energie występujące względem siebie w relacji kontrolującej.

Prognoza na marzec w roku Drewnianej Owcy
Marzec według chińskiego kalendarza solarnego, nazywany jest miesiącem Królika i będzie trwać od 6 marca do 5 kwietnia. Marzec jak poprzedni miesiąc, będzie również czasem konfliktu energii, ale tym razem ten konflikt będzie miał mniejszą moc niż w lutym, dlatego to, co najgorsze, już chyba mamy z głowy. Należy jednak pamiętać, że konflikt zawsze oznacza dysharmonię i dynamiczne wydarzenia, dlatego w marcu nie będzie okazji się nudzić.

Prognoza na kwiecień w roku Drewnianej Owcy
Kwiecień według chińskiego kalendarza solarnego, nazywany jest miesiącem Smoka i będzie trwać od 5 kwietnia do 6 maja. Kwiecień w przeciwieństwie do dwóch poprzednich miesięcy, nie będzie zawierał w sobie konfliktu energii, ponieważ tym razem połączą swoje siły Metal i Ziemia. Powinniśmy odczuć pewne uspokojenie i może mieć to odzwierciedlenie w wydarzeniach, jakie będą nam towarzyszyć. Należy jednak pamiętać, że brak konfliktu w ogólnej energetyce miesiąca, nie zawsze gwarantuje spokój. W każdym bądź razie, energie miesiąca będą względem siebie w cyklu wspierającym (Ziemia wspiera Metal), dlatego energia zamiast niszczyć, skoncentruje się głównie na budowaniu.

Prognoza na maj w roku Drewnianej Owcy
Maj według chińskiego kalendarza solarnego, nazywany jest miesiącem Węża i będzie trwać od 6 maja do 6 czerwca. Maj w przeciwieństwie do poprzedniego miesiąca, nie będzie już zawierał energii wspierających się, ale takie, które są wobec siebie w opozycji. Dojdzie więc do tak zwanego cyklu kontroli albo konfliktu, co oczywiście może oznaczać prawdziwe konflikty w odniesieniu do wydarzeń, ale nie tylko złe wydarzenia będziemy mogli obserwować.

Prognoza na czerwiec w roku Drewnianej Owcy
Czerwiec według chińskiego kalendarza solarnego, nazywany jest miesiącem Konia i będzie trwać od 6 czerwca do 7 lipca. Czerwiec tak jak poprzedni miesiąc, będzie zawierał energie, które są wobec siebie w opozycji, czyli dojdzie do tak zwanego cyklu kontroli albo konfliktu, co oczywiście znów może oznaczać prawdziwe konflikty w odniesieniu do wydarzeń, ale oczywiście nie tylko złe wydarzenia będziemy mogli obserwować w tym czasie, choć te pierwsze mogą przeważać. Głównymi składnikami energetyki miesiąca będą Woda i Ogień, czyli jedne z najbardziej charakterystycznych żywiołów, występujących wobec siebie w opozycji. Dzięki takiemu połączeniu energii otrzymamy zarówno trochę smutku oraz trochę radości, ponieważ te energie niosą ze sobą między innymi i takie cechy. Generalnie taki zestaw energii oznaczać będzie dużą dynamikę w wydarzeniach na świecie i czerwiec (jak jego poprzednik maj) nie będzie należał do monotonnych.
Alfabetyczny spis artykułów
· Ba Zi (4 Filary Przeznaczenia)
· Feng Shui
· Inne
· Prognozy
Wygenerowano w sekund: 0.01 645,499 unikalne wizyty